Hier treft u een overzicht aan waar onze dealers zich bevinden op deze aardbol.

Een aantal tassen zijn EXCLUSIEF bij onze dealers verkrijgbaar.

Dit betreffen de * RECYCLE POSTZAK JOEKEL * RECYCLE SPANDOEK TASSEN * RECYCLE FIETSBANDEN TAS B * RECYCLE ARMY BAGS 

Hiervoor kunt u contact opnemen met uw dichtsbijzijnde fietsenspeciaalzaak uit deze lijst klik hier. Is er onverhoopt bij u in de buurt nog geen verkooppunt van deze tassen? Stuur dan een mail naar de is-wel-ver-weg-maar-toch-de-dichtste-bij winkel. Zij kunnen u wellicht verder helpen aan een exclusieve tas. 

En misschien kunt u uw lokale fietsenmaker porren om ook de tassen van j2T in zijn of haar assortiment op te nemen! 

 

NEDERLAND

Alkmaar - Puur Anna Fnidsen 56  
Amersfoort - Babboe** Saljoet 3 www.babboe.nl
Amsterdam - Zijwind Scheldestraat 11 www.zijwind.com
Amsterdam - Free Wheely Buitenveldertselaan 32 www.freewheely.nl
Benthuizen - Hans Janssen tweewielers Dorpsstraat 91 www.hans-janssen-tweewielers.nl
Bergeijk - Multi Service Bergeijk Gert Heeren Loo 67A www.defietsenmakeroptloo.nl
Burgh Haamstede - Fietswereld Bouwman Noordstraat 17 www.fietswereldbouwman.nl
Dinxperloo - Harm Takke Weversstraat 4 www.harmtakke.nl
Domburg - Akkerdaas Weststraat 2B www.akkerdaastweewielers.com
Eindhoven - Kidz and Bikes Keizer Karel V singel 2 www.dekinderfietsspecialist.nl
Goes - Fietswereld Melse Middelburgsestraat 20 www.fietswereldmelse.nl
Groningen - Profile Helpman Verlengde Hereweg 58 www.profilehelpman.nl
Haarlem - Free Wheely Gedempte Oude Gracht 101 www.steppenwinkel.nl
Kapelle - De Kromme Spaak Dijkwelsestraat 22 www.dekrommespaak.nl
Koudekerke - Bibabeloeba   www.bibabeloeba.net
Leiden - Fiets 2000 Lange Mare 72 www.fiets2000.nl
Lekkerkerk - Profile Hoogenboezem Wilhelminastraat 2 - B www.hoogenboezemtweewielers.nl
Middelburg - Profile van den Driest Zusterstraat 22-24 www.profile-vandendriest.nl
Middelburg - Piet Voskamp* Stationsstraat 52 www.pietvoskamp.nl
Monnickendam - Ber Koning Noordeinde 12 www.berkoning.nl
Nederhorst - den Berg Kroon Tweewielers vof Brugstraat 1 www.kroontweewielers.nl
Nijmegen - Stipbike Waldeck Pyrmontsingel 73 - C www.stipbike.nl
Nunspeet - Geniet van fietsen Zwolsewegje 80 www.genietvanfietsen.nl
Oostkapelle - La Luna Dorpsstraat 31  
Oploo - Marc Ermens Fietsen Vloetweg 4A www.marcermensfietsen.nl
Purmerend - PCS Zuidersteeg 16 www.pcsfietsen.nl
Rotterdam - Fabricati Nieuwe binnenweg 72 www.fabricati.nl
Schagen - Profile Westenenk Molenstraat 11 www.westenenk.nl
Scharmer - Beach-cruiser Hoofdweg 89 www.beach-cruiser.nl

Schijndel - Thea's bike shop

Hoofdstraat 7 www.theasbikeshop.nl
Wageningen - Breet Bikes Bevrijdingsstraat 30 www.breetbikes.nl
Woerden - Bike Totaal Rijnstraat 11 www.tweewielercentrumhansvoorn.nl
Zoutelande - Profile de Vriewieler Timmermanstraat 4-6 www.profiledevriewieler.nl
Zutphen - Kunst & Fietswerk Zutphen   www.fietswerk.nl
Zwaag - Veclo De oude veiling 72 AB www.fietspunt.nl
     
 

* UITSLUITEND DEALER VAN ONZE SPECIALE ZEELANDFIETS FIETSTASSEN

** UITSLUITEND VOOR BAKFIETSKUSSENS VOOR DE BABBOE CITY VERKRIJGBAAR VIA DE HYVES ACTIE!


BELGIE

 
Antwerpen - FIETS! Vlaamse Kaai 20 www.fiets.be
Boortmeerbeek - FIETS! Leuvensesteenweg 356 www.fiets.be
Gent - FIETS! Koningin Fabiolalaan 7 www.fiets.be
Hasselt - FIETS! Herkenrodesingel 13 www.fiets.be
Herentals - FIETS! Hemeldonk 13 www.fiets.be
Izegem - FIETS! Krekelmotestraat 157 www.fiets.be
Leuven - FIETS! Kareelveld 8 www.fiets.be
Wijnegem - FIETS! Turnhoutsebaan 325 www.fiets.be
  Voor een impressie van deze steeds sneller groeiende keten trendy winkels in Belgie klik hier
 
 
  DENEMARKEN  
Kopenhagen - Dilling Import Finsensvej 52 www.cykelshopper.dk
  UNITED STATES  
San Fransisco - My Dutch Bike 575 Market Street www.mydutchbike.com
  DUITSLAND  
Grefrath - Sportszene (Faggin) Lobbericher Str. 79 www.faggin.de
Kevelaer - 2RAD Michalik Annastrasse 37 www.michalik-kevelaer.de
Koln - Carlmay Severinswall 35 www.carlmay.de
Zwingenberg - Rat und Tat Walter-Moller-Strasse 1 www.radundtat.de
Chamaeleon-shop                                                             Wormerstrasse 6                                                       www.chamaeleon-shop.com